Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hete folyamatosan viszketek,...

3 hete folyamatosan viszketek, mellesleg apró csípésszerű pontok vannak mindenhol. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha nem vakarom, megőrülök, sőt, nem bírom megállni, hogy ne vakarjam ezeket. Néhány helyen már véresre vakartam magamat, mert elviselhetetlen mindegyik.


A kézfejemen kapásból 4 darab van, a másikon 3. Na, most gondoljatok bele, hogy (mivel az egész testem viszket) mennyi lehet összesen...


A szobám át van nézve, semmi jele annak, hogy poloskáim lennének. Tusfürdő csere nem volt. Ételallergiám nincs. Vegyszer nem ér.


Sokszor már arra ébredek fel, hogy vakarózom, szóval már tudat alatt is az őrület határán imbolygok.


Szüleimmel élek, és Nekik semmi bajuk nincs, nem hinném, hogy lenne valami a házban. Orvoshoz sajnos nem tudok elmenni, ugyanis a szüleim nem hajlandók elkísérni, egyedül pedig képtelen vagyok elmenni, ugyanis hajlamos vagyok a pánikrohamra, és nincs kedvem bekerülni a pszichiátriára újból.


Valami ötlet kéne, hogy mi lehet ez, és ezáltal cselekednék. A válaszokat előre is köszönöm.


2020. szept. 17. 22:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Bolha
2020. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1-es, utánanéztem:


''A legtöbb esetben ezt a kérdést túlbonyolítják. Ha nem a boka környékén, vagy lábon koncentrálódnak a csípések, nem bolha lesz.''

2020. szept. 17. 22:13
 3/23 anonim ***** válasza:
De.
2020. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nekem is bolhának tűnik. Van háziállatod? Amennyiben van, jól vizsgáld meg hogy nem-e bolhás.

Csak sima pontok, nem ilyen pici vizes hólyagok?

Nekem melegallergiám van, az viszket nagyon amikor kijön, de azok nagyon apró áttetsző vizes pöttyök, nem csípés-szerűek.

2020. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Bárányhimlős voltál?
2020. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Vannak háziállataim, de egyiken sem láttam bolhát, és egyik sem vakarózik.

Itt vannak a képek, most csináltam. Az egyiken frissek a csípések, a többin már kevésbé, az utólsók közül pedig valamelyik már egy hónapja megvan.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. szept. 17. 22:32
 7/23 A kérdező kommentje:
5# Voltam, még kiskoromban.
2020. szept. 17. 22:32
 8/23 anonim ***** válasza:
Hangya?
2020. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8# Egy hangya sincs a lakásban, kint pedig mindig mozgásban vagyok.


Ebben a percben is rángatózva vakarom magam, ezt most készítettem:


[link]

2020. szept. 17. 22:37
 10/23 anonim ***** válasza:
Rüh? Úgy tudom, az különösen viszket éjszaka, ha fekszik az ember.
2020. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!