Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz valami problémám később...

Lesz valami problémám később attól, ha folyamatosan lekaparom az anyajegyemet?

Figyelt kérdés
Az arcomon volt egy anyajegy ami nem tetszett (műtétekre nincs lehetőségem), ezert lekapartam (azóta folyamatosan ezt csinálom). Néha egy dudor van az anyajegy helyén, de más probléma nincs (már 1 éve csinálom ezt)

2020. szept. 18. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Max. heges lesz az egész testeden a bőr, más baj, nem hiszem, hogy lenne.
2020. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az műtét után is lenne:)
2020. szept. 18. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy orvos tanácsára emlékszem, aki azt mondta, hogy elrákosodhat.
2020. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja 3/3, rákos elváltozást okozhat.
2020. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem csak a melanoma-nal van ez?
2020. szept. 18. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a háziorvost (iskolaorvost).
2020. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A melanoma kialakulhat meglévő anyajegyen is, úgy tudom, de nem vagyok orvos. Szerintem látogass meg egy bőrgyógyászt, és őszintén mondd el azt is, hogy egy éve kapargatod már. A bőrrák az egyik legagresszívabb rákfajta, nagyon gyorsan áttétes lehet.
2020. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom
2020. szept. 18. 15:56
 9/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Azért ne kapargasd, mert tényleg lehet baj belőle. Nekem a hátamon van egy nagyobb anyajegy, ami leszakadt egyszer, mert úgy estem, hogy leszakadt. Ugyanúgy visszanőtt, amilyen volt és szerencse nem lett belőle semmi probléma ez már 20 éve volt. De jobb, ha hagyod. Amúgy, ha nem kaparod el visszanő eredeti állapotára ezt várd meg és többet ne kapard el, míg tényleg nem lesz belőle valamilyen baj.
2020. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!