Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányinger ellen mit lehet...

Hányinger ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Ma muszáj mennem dolgozni, de nagyon erős hányingerem van, este nem tudtam bevenni a gyógyszereimet, totál elfelejtettem, így aludni sem tudtam, tegnap összesen egy szendvicset ettem, és érzem, hogy korog a hasam, éhes vagyok, de a hányinger miatt nem tudok enni. Emellett valamiért pisilni sem tudok, érzem, hogy kell, de valamiért nem jön semmi. Nem csak sima hányinger, mert jön fel, de nem merek hányni, félek, hogy tesómat felkeltem és beparázik, hogy beteg vagyok, és még az is kitelik tőle, hogy azt mondja, hogy COVID, miközben hülyeség, ugye? Mit tudok tenni a hányinger ellen, hogy ne hányjak?

2020. szept. 20. 05:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyomor-bél hurut esetén is okoznak hányingert a pusztuló nyálkahártyából felszabaduló bomlástermékek. A "gyomorkorgás" lehet bélkorgás is. Cukor nélküli fekete (csersavas) tea, cukor nélküli citromos lé némileg segíthet. A kisebb folyadék kiválasztás lehet enyhe kiszáradástól is.
2020. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb 700 forint a patikában a hányás csillapító
2020. szept. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!