Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akiket az ájulás kerülgetett...

Akiket az ájulás kerülgetett a maszk viselése közben, ha az orra is fel kell tenni, mivel küzditek le vagy milyen maszk vált be?

Figyelt kérdés
Egy pár perces ügyintézés is tortúra és óráknak tűnik, sőt azt se tudom a végére hol vagyok, mit intézek, csak arra koncentrálok, hogy ne ájuljak el, közben folyik a víz a fejemen, ez elég gáz. Pánikbetegségem nincs, csak klausztrofóbiám.

2020. szept. 21. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ezen nem segít semmilyen maszk, mert ez a fejedben van.
2020. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor valami tipp, hogy ne azon kattogjon az agyam, hogy ne ájuljak el és tudjak figyelni arra, amit szeretnék elintézni?

Mennem kell a kormányhivatalba, már előre para, hogy ott hosszabb idő, amíg várnom kell és közben elájulok.

2020. szept. 21. 10:41
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Foglald le magad valamivel,amíg várni kell.

Olvass, böngéssz az interneten, vagy játssz valamilyen játékkal a mobilodon. Nem lesz semmi baj, nem fogsz elájulni.

Ha sokat kell várni, akkor menj ki addig a szabad levegőre.

Legyen nálad víz. Egyél, mielőtt elindulsz. Nekem ezek segíteni szoktak.

2020. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
én se uzom az orromra mert megfulladok aki pampog azt elverem. Orron nem jön ki semmi fertőző levegő csak akkor ha hapcizik valaki
2020. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi 3-as. Vizet mindenképp viszek, ez eszembe se jutott eddig. A mobillal való játék az ügyintéző előtt nem játszik, legutóbb is akkor jött rám, mikor megkért, hogy húzzam rá az orromra, pedig plexi is volt köztünk, addig elvoltam, utána már azt se tudtam minek mentem, felét el is felejtettem, annyira szabadulni akartam.


4-es alapesetben nem szoktam az orromra húzni, addig nincs is bajom, csak ha felszólítanak, utána jön elő a rosszullét. Most meg egyre több helyen szólíthatnak fel :(

2020. szept. 21. 11:14
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
én veszek autót elegem van ebből a hisztiből, sokkal betegebb aki folyton a saját co2 jét szívja vissza.
2020. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

4-es

Nyilván azért kell az orra húzni, mert ott úgysem jön ki semmi...logikus.

2020. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Aki tüd az orrával köhögni az küldjön már egy videót róla!

Baromság.

Az oké, hogy ha tüsszentessz, akkor az orrodon is kirobban a takony, de amúgy hülyeség az egész.


Szerintem csak arra megy ki az egész, hogy megnézzék, hogy mennyire lehet irányítani az embereket és ki mennyire hiszi el a sok szart a médiának.


Egészséges ember ebbe a vírusba még nem halt bele!

Aki meg idős vagy tudja, hogy baja van, az úgyis tesz ellene.

Joga van hozzá, engem meg nem zavar.


Csak engem ne kényszerítsenek már bele a baromságukba!

2020. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
PONTOSAN utolsónál a pont
2020. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Apafej, mivel szoktad kifújni a levegőt, ha nem az orroddal? Van-e benne vízpára? De van ám. Na látod.
2020. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!