Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy ilyen rövid idő...

Normális hogy ilyen rövid idő alatt hirtelen sok haj hulljon ki? Ez helyrehozható?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban kezdődött.kb 4 hét alatt lezajlott az egész. Egyszer csak azt veszem észre,hogy a fejem búbján megritkult,aztán rá 2 hétre meg már az egész fejtető. Nem csak hullás volt hanem vannak nagyon elvékonyodott szálak is

Volt egy fogam ami begyulladt a múltkor,tartott pár napig míg elmúlt,tuti ennek is köze volt hozzá.

Na most még az lenne a kérdésem,hogy ha ez nem ilyen genetikai,férfias kopaszodás,hanem vashiány,vagy fog,vagy lerakódás, hasonlók miatt van akkor ez helyrehozható?

Mennyi az esélye,hogy az okozó baj megoldása után ugyanolyan lesz a hajam mint ezelőtt? Vagy legalább hasonló. (Még nem tudni mi a baj,30-án lesz vérvétel.) Vagy megeshet ilyenkor hogy elhaltak a hajhagymák?

Azt tudom,hogy ha vissza is tudnak nőni akkor több hónapig is eltarthat ez a kúra,de nem érdekelne ha évekig is tartana,csak azt remélem,hogy ez nem végzetes volt. Ezen eszem magam,nagyon szorongó állapotban vagyok,mindig sok és dús hajam volt,most meg..


21 vagyok


2020. szept. 21. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokminden okozhat hajhullást, de ha egyszer kihullik az nagyon ritkán nő vissza ugyan olyanra :/
2020. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Szakemberekhez el kéne menni. Vérvétel, hajdiagnózis.
2020. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A vashiánytól nekem a teljes hajmennyiség fele mindenhol hullott, és elvékonyodott, de hosszú idő alatt. A rendeződéssel visszanőtt, csak sötétebb és hullámos lett.
2020. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez annyira rossz..alapból minden nap hullik egy kis haj,de ha valami betegség miatt hullik ki akkor már nem nőhet úgy vissza amilyen régen volt?

Már a hajbeültetés gondolatával is próbáltam megbarátkozni de annyira elkeserítő,meg annak kb 1 év míg van látszata

2020. szept. 21. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!