Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan rendeljek homlokos...

Honnan rendeljek homlokos lázmérőt?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen bevezetik október közepétől a lazmerest. A főnök megbizott, hogy vegyel/rendeljek egy megbizhatot. Akar külföldről, de nem tudom hogy milyen a jó. Ez a homlokon meros kellene. Szerintetek mi, alapján keressek. Esetleg nalatok van olyan ami, bevallt a gyakorlatban?

2020. szept. 23. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az alzáról lett rendelve jó pár darab a céghez.
2020. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2020. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem némelyik gyógyszertár oldalán is lehet.
2020. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Barmelyik gyógyszertárban kapható.
2020. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Infrásat kell venni, nem érintőset.
2020. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 1!

Az alzassal mi a tapasztalat? Jol működik?

Rengeteg helyen olvastam, hogy nem jol mukodnek a beszerzett lazmerok, a hirekben volt tavasszal.

A többi amit irtok, az barmilyen lehet...tapasztalatokat,hogy miert ezt valasztanad nem irtatok. Googlezni, en is tudok.

2020. szept. 23. 20:25
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 5!köszönöm. Miért jobb az infras mint az érintős?
2020. szept. 23. 20:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7-es Azért jobb az infrás, mert több embert akarsz nézni egymás után, ezzel meg hozzájuk sem kell érni, tovább csökkenthető a fertőzés megelőzés.
2020. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8!Köszönöm!! :)
2020. szept. 23. 20:46
 10/13 A kérdező kommentje:

Ezt kaptam magán üzenetben, szerintem a legjobb válasz eddig! Gondoltam megodztom Veletek is. Hátha a jövőben segít valakinek. :

"Szia!

Margit korhazban belepteteskor wellion markajut hasznalnak. A sote egyik gyerekkliikajan belepeskor thermoval plus baby.

Csak a marka miatt irom es nem engedte a telom, hogy a kerdeshez irjak valaszt csak porgette a homokorat.


A lenyeg hogy erintesmentes (non contact thermometer) legyen. Es nem tudom mi a penzugyi keret es hany fos ceg, de ha tudsz vegyel ket kulonbozo markajut. Es melle kell egy atlagos honaljban mero is. Ugyanis ezek a hipiszupi homerok is tevedhetnek meg eleve ha valakinel majd 37,1-et mernek akkor azt le kell ultetni es 10 perc mulva visszamerni, vagy honaljaba dugni egy egy percest es ha az is hoemelkedest, lazat jelez akkor mehet haza szegeny.

Korhazban is igy csinaljak.


Olyan 20-30 ezer koruliek mar egesz jok. A ketfele markat azet javaslom, mert ha egyik megis bemondana az unalmast ket het napi 500 merese utan vagy tul sok fals erteket mutatna, akkor meg mindig ott egy masik es legkozelebb akkor tudod azt kell venni"

2020. szept. 30. 04:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!