Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Speed és az Extasy között...

A Speed és az Extasy között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az extasy erősebb, de azon kívül van valami különbség?
2010. aug. 7. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
A nevük?
2010. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom, hogy mindkettő a amfetaminok családjába tartozik. mindegyiktől nagyon jó kedved lesz, nem vagy éhes sem szomjas. a szíved jobban dobog, a testhőmérséklet megemelkedik. nem vagy fáradt. oldott vagy és nő a teljesítményed is.

tulajdonképpen a hatásuk szerintem többé kevésbé ugyanaz, az extasy erősebb.

L18

2010. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]


[link]

2010. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az extasy tovább tart. A speed csak gyorsít, azért ez a neve. Az ex jobb, sokkal jobb. Az érzelmedet erősíti.
2010. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy a speednek az amfetamin a hatóanyaga, ugyanúgy mint a fűnek a THC, az extasynak a MDMA-metiléndioximetamfetamin, különböző hatóanyag, hasonló hatás, de mégsem. Az ex szinte mindenkiből a jót hozza elő.
2010. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meg a speedtől nem alszól 36 óráig, és nem leszel annyira szomjas mint ecstasy után
2011. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!