Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki beteg ma is? Hogy...

Valaki beteg ma is? Hogy dolgozzák fel Lélekben? Lelkileg?

Figyelt kérdés

Nekem a lábam és a derekam fáj.

Csontritkulásom van.



2020. szept. 26. 05:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem húgyhólyag problémám van, és őszintén szólva elég nehezen dolgozom fel, mert egy körzeti orvos sem akar komolyan venni valamiért :D (semmi okot nem adok rá, de szerintük IDEGI ALAPON is görcsölhet a húgyhólyagom, ha vizelnem kell -.-)
2020. szept. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pikkelysomorom van izuleti fajdalommal, jelenleg 3 havonta szaladgalok orvoshoz injekciora hogy tunetmentes legyek. Persze, hogy nem hat az injekcio. Nagyon nehez volt feldolgozni azt, ahogy kinezek miatta. A parom sokat segitett az elfogadasaval es tamogatasaval. Valamint amikor eloszor kijott ez a betegseg meg iskolaba jartam es az iskolai baratnoim is segitettek, kellett egy kis tamogatas. Szerintem esetleg egy pszichologus is sokat segithet.
2020. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!