Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a púp lábfejemen?

Mi lehet ez a púp lábfejemen?

Figyelt kérdés

A bal lábfejem belső oldalán megjelent pár napja egy kb fél-egy centi átmérőjű kör alakú púp. Amihez ha hozzáérek, vagy kicsit megnyomja valami, nagyon fáj. Kívülről nincs semmi seb vagy valami, csak egy kis púp van, ami egy picit pirosas színű. A cipőmben meg pont ott van valami kicsit kiálló rész, és nagyon rossz, folyamatosan nyomja, dörzsöli, alig tudok így járni.

Szerintetek mi lehet ez?


2020. szept. 26. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy pont a cipődben kiálló rész dörzsölte fel és azért van megduzzadva?
2020. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából ezzel egy időben jelent meg a cipőmben is az a kiálló rész, mert éppen kimostam a cipőmet, és gondolom a belső anyagára nem volt jó hatással a mosás és azért áll most ki kicsit benne valami. És ahogy mosás után másnap felvettem a cipőm, éreztem, hogy nagyon fáj ott, ahol nyomja. Viszont nem az a fájdalom volt, mintha egészséges bőrfelületet nyomna, hanem már akkor is ott volt érezhetően. Viszont az előtt még egyszer sem éreztem, hogy lenne ott valami. Szóval nem tudom.
2020. szept. 26. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!