Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon alacsony vagyok?...

Nagyon alacsony vagyok? Nőhetek még?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 163cm. Engem nem zavarna a magasságom, hiszen mind az osztályomban, mind az ismeretségi körömben átlagnak számítok. Viszont nem tudom, hogy a lányoknak ez mennyire taszító, illetve, hogy emiatt lesz-e valaha normális barátnőm. Próbálok figyelni az alakomra, plusz kondiba is járok, de a magasságommal sosem voltam megelégedve. Nőhetek még egyáltalán? Apám 176cm. Szeretném én is legalább elérni ezt a magasságot. Lehetséges ez?

2020. szept. 29. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
176 cm biztosan nem leszel, de 1-2 centit még nőhetsz.
2020. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Barátnőd biztos lesz, ha valóban nem zavar. Ha lány lennél, akkor kevésbé valószínű ilyenkor már a növés, de fiúknál előfordul 20 éves kor körül is.
2020. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamennyit még fogsz nőni, de a 176 cm sajnos már nem valószínű, hogy meglesz. Amúgy neked az a "normális barátnő", akit zavar, ha egy fiú nem égimeszelő? :) Vagy miért ne lehetne? Főleg, ha felétek ez az átlagos magasság.

A kettes válaszolónak üzenem, hogy én lányként még 6-7 centit, vagyis nem keveset nőttem 16 éves korom után, 19-20 évesen lett végleges a magasságom.

2020. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pubertáskori tünetekkel hogy állsz? Ha későn, ilyen 14-15 évesen jelentek meg, simán nőhetsz még 10 centit is. Nekem is volt olyan osztálytársam a gimiben, aki 15 évesen ugyanekkora volt, érettségin meg majdnem 190.

De áltatni sem akarlak, mert az is lehet, hogy egy mm-t sem nősz már.

2020. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi, nem taszító. Magasságodtól független lehet még ("normális"?) barátnőd. Én is 163 cm vagyok, a barátom velem egy magas, (és szerintem elég normális is vagyok XD)és nagyon jól megvagyunk :). A legtöbb lány alacsonyabb is nálam legalábbis a környezetemben,es ha így jövök megyek városba ott is a többség is ahogy észrevettem, szóval simán találhatsz még nálad alacsonyabbat is,ami a fiúknak azért bejövősebb. 176cm szerintem már kevés eséllyel leszel, viszont pár centit még simán nőhetsz.
2020. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!