Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédülésre, bizonytalan...

Szédülésre, bizonytalan járásra, ki mit tudna ajánlani? Szoktam nyaktornát alkalmazni , stb Sajnos nem segít semmi.

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egeszen biztos vagy abban, hogy ez szedules? Mert meg a panikbetegsegem megelozo fazisaban en is szedulesnek hivtam ezt a bizonytalan, fokuszalni nem tudo erzest. Eleinte kigyogyultam belole, husz eve durva volt, gyogyszer segitett.

Persze nem mondom, hogy neked is ez van, de gyakoribb, mint gondolnad.

2020. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pánikbeteg-és generalizált szorongásom van :) Igen, szédülés mert forog velem a világ:/
2020. szept. 30. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mitől van. Teljesen más kezelés kell egy nyaki ütőérszűkületre, megint más egy agydaganatra. Ezeken kívül száz más ok is lehet. Az okot kell kezelni.
2020. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze azert, mert a panikbetegseg rengeteg ijeszto testi tunetet is produkal, lehet szervi oka, es utana kell jarni. Csak ha nincs semmi, merul fel, hogy ez is psziches. Ossze is tud adodni, egy valodi erzesre raerosit a szorongas.

1-es vagyok, pl kosza valodi szedules miatt nem tudok otthon hajat festeni, mert azota a mosdoba hajlasnal szinte elajulok. Viszont ha nem hajmosasrol van szo, siman le tudok hajolni.

Persze, nezesd meg, amit szedulesnel szoktak.

2020. okt. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!