Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Direkt ájultatok már el? És...

Direkt ájultatok már el? És egyedül vagy haverral/baráttal? Mondjátok el azt is hogy hogy volt!

Figyelt kérdés

Nem vagyok hülye, ilyen válaszokat kérlek ne adjatok!Azért kérdezem mert a technikáját már tudom, de mégsem merem egyedül csinálni, csak ha meggyőztök hogy úgy is lehet.Igazából ha bárkinek elmondanám hogy ezt akarom csinálni nem segítenének, hanem pszihológushoz vinnének...

Viszont ha azt mondjátok, hogy veszélyes meg ilyenek akkor inkább nem csinálom.


2010. aug. 7. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért érdekel? Én egy színdarab kedvéért csináltam már, egy rövid előadást kellett tartani és arról szólt, hogy Kleopátrát megmérgezik, és persze Kleopátrának össze kellett esnie, én játszottam, fából volt összetákolva a színpad, de köves talajon is próbáltunk, nem volt vészes, nem éreztem fájdalmat, de élethűre sikerült, nagyon megtapsolták.
2010. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Mi is csináltuk anno a koliban, nem nagy cucc, nem írom le nehogy más is kedvet kapjon, technikailag egy kis oxigénmegvonás, és az ember agya pár pillanatra "kilép".

Az a baj vele, hogy egy kis veleszületett szívrendellenesség, és lehet az illető nem jön "vissza".. Tehát veszélyes.

2010. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
komoly ájulásra gondolt a kérdező. nem színleltre.
2010. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak érdekel hogy milyen lehet...Igazából magam sem tudom miért érdekel hogy milyen elájulni.De akkor az most igazi ájulás volt vagy csak a földre rogytál, és uttánna feláltál?
2010. aug. 7. 20:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!(az előző kérdésem az első válaszolónak szólt.)
2010. aug. 7. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:

20:40 - Azt nem írta a kérdező, én meg nem vagyok gondolatolvasó.


Színlelt ájulás volt, de élethű.

2010. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a 20:40-es vagyok megint

tehát akkor még nem próbáltad ki..

ha egyedül vagy ne csináld, nehogy baj legyen, de amúgy se csináld sokszor - oxigénhiányos állapot - agysejt pusztulás..

olyan mint mikor álmodsz, én gyorsan váltakozó képekre emléxem, de már régen volt, semmi extra pár pillanat az egész, inkább füvezzél.. :D

2010. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Na ,és mi a technikája?
2010. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem még nem próbáltam, de nem is csinálnám sokszor csak egy kipróbálásnak...
2010. aug. 8. 09:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedül nem tudod úgy megcsinálni hogy elájulj esetleg csak zsibbadni fog a tested.

Hasonló jó szórakozás még a rush aroma és a habszifon patron:)

2010. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!