Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ADD és ADHD kezelésehez...

ADD és ADHD kezelésehez milyen gyógyszert írnak fel az orvosok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
én a Ritalinról ,Stratteráról és a Bupropionról tudok. Nem tudom miért kérdezed szóval offtopic, de általában suorongást okoznak és közel sem működnek tökéletesen. remélem segítettem :)
2020. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egyes is írja. A viselkedéses dolgok jobbak hosszú távon. De a gyógyszer is jöhet jól, csak tényleg van ára.
2020. okt. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ezek a gyógyszerek nem okoznak függőséget hosszú távon? Mert Amerikában Adderall nevű gyógyszert írnak fel ami konkrétan Amfetamin származék, és a fent említett gyógyszerek is hasonlóak.
2020. okt. 1. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:

De, illetve alkalmazástól is függ. a függőségeknél nem a mennyiség a kulcs, hanem a rendszeresség. nekem volt olyan ismerősöm aki csak akkor használta amikor nagyon kellett (pl: dolgozatok,magolás) ,mivel úgysem lehet terápiás módon használni és így a mellékhatások se jöttek nagyon elő. magad miatt kérdezed?


(1-es vagyok)

2020. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi van az emberekkel itt a fórumon. 1-es teljesen normális stílusban, korrekt választ adott, és 70%-ban hasznos. Kérdezném azoktól, akik szerint nem hasznos, hogy milyen választ várnak? Szerintük mi a hasznos? Ja, hogy olyan nincs? Értem.
2020. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!