Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Irodisták, titetek hagynak...

Irodisták, titetek hagynak betegen dolgozni mostanság?

Figyelt kérdés
Úgy értem lázatok nincs, pl csak meg vagytok fázva
2020. okt. 2. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen
2020. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nálatok vannak náthások?
2020. okt. 2. 14:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha lázas nem vagyok be kell jönnöm! Persze nálunk nem a munkáltató szabja így meg, csak nem akarok elmaradni a feladataimmal. Na nem arra gondolok, ha taknyom nyálam összeszalad, annyira szarul vagyok, hanem ha csak kicsit bedugul az orrom vagy épp folyik. Persze ebben az időben mindenki sokkal óvatosabb. Jó mondjuk én mindenkitől elszeparálva ülök egy külön irodában. Ha többen lennék egy helységben, valszeg inkább otthon maradnék.
2020. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem, ki vagyunk tiltva az irodából március óta év végéig, hogy ne terjesszünk semmit
2020. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Terjesztitek ti azt ugyanúgy, valószínűleg még több emberrel is találkoztok egy nap, mintha abból 8 órát egy 2-3 fős irodában üldögélnétek.
2020. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem egyszerű, mert nagyon nem illik most betegen bemenni, de a munkát is el kell végezni. Vezető pozícióban vagyok, az aláírást pl. nem tudom home office-ban megoldani. Szerencsére úgy voltam most beteg, hogy pont szabin voltam amúgy is, de nem teljes héten. Kaptam néhány megjegyzést, ezért azon a napon, amikor be kellett volna mennem, inkább home offoce-ban dolgoztam. Aztán volt olyan nap, amikor be kellett mennem, de nem vettem le a maszkot. Egyáltalán nem voltak covidos tüneteim, megfáztam, náthás voltam és kicsit köhögtem, hőemelkedésem tán egy napig volt. Az első 3 nap csak a torkom fájt, akkor még dolgoztam. Nem tehetem meg, hogy rögtön az első torokfájásnál 10 napra likvidáljam magam, amikor még tényleg nem lehet tudni, mi ez. Ahogy elkezdett fájni a torkom, jobban felvettem a maszkot olyan közegben is, ahol máskor nem szoktam. De ennél többet nem tehetek, mert mint mondtam, elvárják, hogy a munka el legyen végezve és helyettem nem tudja senki megcsinálni azt, amit én csinálok.
2020. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem szólt senki mikkr egész nap trüsszögtem pedig nem tudták, hogy allergia. De nem mennék be betegen ha tényleg az lennék. Szerencsére saját irodám van de ha nem így lennr szólnék annak aki beteg hogy ne jöjjön ne így. Ez a járványtúl független. Bunkóság megfertőzni másokat, senki nem szeret beteg lenni.
2020. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem. Nálunk ha valaki köhög/tüsszög,az be se jöjjön így szól a parancs :)

Aki refluxos vagy bármi más miatt köhög az rögtön mondja hogy nyugi nem vagyok beteg :D

2020. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És home officét biztosítanak?
2020. okt. 7. 15:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Van aki dolgozik otthonról, a többi szabin vagy tp van. Nálunk nem mindenki tudja megtenni az otthonról dolgozást, hiába iroda.
2020. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!