Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki beteg volt, de nem...

Van aki beteg volt, de nem tipikus covid tünetekkel, a tesztje mégis pozitív lett?

Figyelt kérdés
Persze már minden tünet, de a vezető tünetekre gondolok. Vagy megvoltak, csak nem erősen, és nem hosszú ideig.

2020. okt. 3. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Jelen! (Holnap jon ki a teszt eredmeny, de 99% pozitiv; minden lakotarsame az)


Kb olyan mintha laza influenzam lenne.

2020. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leírnád a tüneteket?
2020. okt. 4. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Kicsit köhögtem (száraz), meg folyik az orrom. Egyenlőre nagyon laza. Viszont a lakótársaimat (akiknek már meg van a pozitiv teszt) a hideg rázza, verejtékben ébrednek, köhögnek folyamatosan és nyúzottak.

De mivel 24 órából 16-ot biztosan velük vagyok, így tuti én is elkaptam, csak szerencsére könnyű lefolyásban.

2020. okt. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó...most már aztán végképp nem lehet tudni, hogy mi a covid és mi nem. Orrfolyás napokig nekem is volt, torokfájdalom is, kezdettől, tehát közel egy hete csurom vizesen ébredek, váltakozva önt el a meleg majd fázok, és ezek csak a főbb tünetek...időszakosan, visszatérően, és gyengén volt fejfájás, mellkasfájdalom, végtagfájdalom, kis hányinger is, köhögés. Nem húz az ágy kifejezetten, de volt, hogy végigaludtam a napot, majd az éjszakát is...feltűnően jól alszok, pedig nem szoktam. Ráadásul ami nagyon meglepett, volt, hogy az evésben elfáradtam. Viszont egyáltalán nincs az a tipikus beteg közérzetem.
2020. okt. 5. 08:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy napig voltam rosszul, rázott a hideg, kicsit még fáradékony vagyok, meg az ízeket szagokat nem érzem. Valószínűleg korona, de nem vagyok tesztelve.
2020. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit off:Én hirtelen lettem lázas, kb 2 óra alatt a semmiből ment fel 38,8ra, holott sosem szoktam belázasodni. Egy algopirintől még hőemelkedésem, gyenge lázam volt 1 nap, majd utána jött az enhe torokfájás,kicsi köhögés. Hátfájás, izomfájdalmak, faradtság, étvágytalanság, folyamatos álmosság, a pisilés is fájt, na kb ezt éreztem. Ez a 3.nap, a hátam fáj, a pulzusom néha magas(eleve is szokott, úgyhogy ez lehet nem tünet), egy-két köhögés, és nem vagyok 100-as még minidg fizikálisan. A doki szt ez nem korona. Hát nem tudom...
2020. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akit nem tesztelnek le de beteg es feltetelezi koronas is lehet akár az miert sajnal 20.000 ftot egy tesztre? Menjetek el es teszteltessetek le magatok. Van legalabbis bp-en mobil mintavevo hely autoval odallsz azt megcsinaljak. Vagy kerhetsz onmintavetellel olcsobban tesztet. Mert egyszeruen ez a kezdetektol fogva egyetelmu volt, gyartottak is ra angol nyelvteruleten legalabbis nagyon sok tajekoztatot, hogy influenza, natha, covid szinte 80%-ban atfednek tunetek szempontjabol es egyiknel se az van hogy pl orrfolyas csak a nathara jellemzo, hanem az, hogy nem jellemzo orrfolyas a covidnal es ifluenzanal azaz nem jellemzo, de attol meg lehetseges es szokott is lenni csak nem ugynaolyan gyakran mint a kohoges. Blablabla.

Hozzateszem mielott valaki megjegyzene nincs 20-25 000-e foloslegesen es ez nagyon draga....aha egy sima teljes verkep vagy hormonvizsgalat barmi egyeb vervetel is alhangon 15.000 a maganlaborokban es aki volt mar valamivel igazan beteg vagy a haziorvosa kezratetellel nem tudta meggyogyitani es tovabb se kuldte az tudja ezek mennyire kis penzek a magangyogyaszatban (ahova amugy a tb-s allami dokik kuldenek "ki"). Lenyeg, nem talalgatni kell hanem utanajarni. Ha a hazidoki sporol a teszttel akkor kell erte fizetni. Sokkal tisztabb mint itt online diagnosztizalni.

Tavasszal ferjem nagyon lebetegedett, tobbeknek koztuk korhazi dolgozonak is meggyozodese volt, hogy elkapta az uj koronavirust, de mindket tesztje negativ lett, igy hiaba volt lazas, kohogott, legszomjjal kuzdott, vegtagfajdalommal, hasmenessel stb. kiderult valoszinu natha vagy influenza vagy ki tudja mi teritette le. Teszt nelkul en is azt allitottam volna biztos koronan esett at.

2020. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Páromnak októberben torokfájás, fejfájás, hőemelkedés és PCR negativ lett, nekem most hétfőn hasmenés, majd második nap torokfájás, hőemelkedés és pcr pozitiv lett.

Családtagnak korábban hirtelen magas lázzal, gyengeséggel, fáradtsággal indult.

Én a torokfájást nem gondoltam "tipikus tünetnek" , persze tudtam, hogy előfordulhat...

2021. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!