Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen SOS fogyást ismertek...

Milyen SOS fogyást ismertek tinédszerek számára, ami rövid időn belül megteszi hatását?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most jutottam el arra a szintre így lassan 17évesen, hogy változtatni szeretnék magamon. Sajnos a testsúlyom meghaladja a 120-at, és ez ellen szeretnék tenni. Inkább az olyanok véleménye érdekel aki már volt ilyen helyeztbe, mint amilyenbe most én vagyok. Igazából az a helyzet, hogy amikor ráállok tegyük fel hétfőn a mérlegre, azt veszem észre, hogy -1,2 kg-ba vagyok, majd rá 3napra pedig +2,3-ba, pedig nem is változtattam semmit sem az akkor testmozgásomon, illetve étrendemen.

Ennek nem tudom mi lehet az oka.

De az a helyzet, hogy bizonyos okok miatt nagyon leszeretnék adni egy 15-20kg-ot nagyjából 3-4 hónap alatt. Ehhez mit tudnátok ajánlani?

Annyi hátrányom van, hogy edzőterembe nincs lehetőségem elmenni.

Válaszotokat előre is köszönöm.



2020. okt. 4. 19:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk csak az első hetet megpróbálnám? Természetesen nem ilyen durva módszerekkel, hogy az "ünnep napon" jár 1 tál rízs. Ha nem tényleg a nap tulnyomó részébe csak gyümölcsöt fogyasztanék 1 héten keresztül, és mellette természetesen, normális ebéd, esetleg reggeli. Ez így szerintem működhetne
2020. okt. 4. 22:20
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyumolcsben csak cukor van, nem fogsz vele fogyni, foleg, ha beviszel gyumolcsokbol 3000 kaloriat, amit siman ossze tudsz hozni, mert olyan ehes leszel tole, hogy 20 percenkent fogsz enni. Es akkor meg ehhez ennel ebedet es reggelit, semmivel sem volna jobb. Szamold ki, hogy egy nap mennyi kaloriat eszel, de az utolso kocka csokiig mindent merj le es irj fel. Ha ez kesz, akkor a kapott kaloriabol vonj le 500-at, es ennyit egyel egy nap, ezzel mar fogyni fogsz. Majd kesobb raersz ezt is csokkenteni.
2020. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!