Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha bevettem egy Algopyrint,...

Ha bevettem egy Algopyrint, aztán 4 órával utána elmentem vérplazmát adni és nem szóltam a gyógyszerről, akkor az kiderül?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
48 órával előtte baromira nem kellett volna de ha már volt pofád úgy adni, illet volna szólni. Az tudom, hogy különböző vírusokra meg a vércsoportod miatt letesztelik a vérplazmát de hogy a gyógyszermaradványokat nézik-e azt már nem tudom, ha valaki aki ért hozzá válaszolja meg.
2020. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Szánalmas, hogy nem az érdekel, hogy okozhat-e gondot valakinek, hanem az, hogy neked lesz-e bajod belőle.
2020. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, és majd nyomoznak is az algopyrined után. Azt hiszem ezért 2 év börtön jár.
2020. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
De még a gyógyszertáros is pénzbírságot kap aki eladta neked.
2020. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

Algopyrinért,ne viccelj már

Még ha frontin/rivo antidepi stb..okról lenne szó azt mondom

De nehogy már,lassan a valerianaért is szólni fognak😂

2020. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
^ gyógyszerallergiáról hallottál már? itt egyáltalán nem az a gond hogy véletlen nyugtató vagy antidepi kerül valakinek a szervezetébe hanem az hogy az algopyrinre is lehet valaki súlyosan allergiás. aki rendszeresen gyógyszert szed, teljesen mindegy mit, alapból nem is adhat vért
2020. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Jo,igazad van,erre most nem is gondoltam,csak én meg antidepit+frontint szedek,és mikor szóba került,azzal indokolták,hogy én nem adhatnék vért,hogy ezek erős gyógyszerek,az algopyrin meg nem az,így született a helytelen eszmefuttatás :D
2020. okt. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
*Erre akkor nem gondoltam,mikor azt a kommentet odaböfögtem😅😂
2020. okt. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!