Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor meg vagytok fázva,...

Amikor meg vagytok fázva, igyekeztek jobban kerülni a tömeget, kollégákat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, de kb. az emberek 95%-a leszarja. Sőt, van olyan kollégám aki még jól körbe is köhögi az irodát vigyorogva, hogy "nehogy már kimaradjatok a bacikból".
2020. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ilyenkor volt hogy elkaptátok tőle?
2020. okt. 9. 13:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Volt. Utána is röhögött, hogy na, akkor sikeres volt.
2020. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem igyekszem teljesen hidegen hagy ugyanúgy megyek csinálok mindent
2020. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell senki sem kerülni, a megfázás nem fertőző...
2020. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös, de igen, mivel általában rhinovírus okozza.
2020. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eddig vigyáztam, hogy ha beteg vagyok ne fertőzzek meg másokat. De azok után amit a jarvány kapcsán tapasztalok befejeztem, hogy a családomon kívül bárki is érdekeljen. A munkahelyemre bejárnak a kollégák tüsszögve, köhögve se maszk se kézmosás. Én felveszem a maszkot de már csak MAGAMÉRT. Pont nem érdekel ezek mit kapnak el egymástól. És ha koronás lennék sem aggódnék közülük esetleg megfertőztem e valakit.
2020. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es, pont így vagyok. Még mindig én vagyok a mumus az irodában, hogy nem fogok kezet a kollégáimmal, én vagyok a kis "antiszociális" rettegő, meg megy a röhögés, hogy maszkot húzok. Felnőtt, szellemi munkát végző emberek.
2020. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8. Egy cipőben járunk. Itt sokan még csak nem is laikusok és mégis közutálat tárgya vagyok lassan mert szólok, hogy legalább az irodámba ne jöjjön be maszk nélkül senki. Mindezt úgy, hogy tudják sokan, hogy rám nézve végzetes lehet egy tüdőgyulladás. De nem érdekli őket, ennyire nem képesek. Pár ilyen hónap után felőlem az összes elkaphat bármit ha ennyi eszük van, pont nem érdekel. Én hülye meg hónapokig mértem minden nap a hőm, hogy nehogy már betegen jöjjek dolgozni és megfertőzzek valakit. Az utóbbi hetekben már befejeztem, meg az orrfújás utáni kézfertőtlenítést is, nehogy megfogjak úgy valamit. Magukra vessenek ha nem vesznek maszkot meg nem mosnak kezet.
2020. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsók, igen épp ez az, mások észre sem veszik, covid nélkül is ez volt, MINDENKI NÁTHÁS VOLT az irodában, a boltban, a buszon az ismerőseim, és közben persze bőrig áztam. Aztán meg 2 nap múlva nekem elkezdett folyni az orrom, meg ment a sopánkodás, hogy hol fáztáál meg?! Meg minek jössz be?!
2020. okt. 27. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!