Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap alul öltöztem, és...

Tegnap alul öltöztem, és nagyon fáztam, főleg reggel, úgy érzem meghűltem. Mennyi idő alatt leszek lázas, ha megfáztam?

Figyelt kérdés

Elindultam hajnalban, és a buszon nem tűnt fel, csak mikor kint voltam utána, hogy nagyon alul vagyok öltözve, és fázom. Úgy 15 percet kellett gyalogolnom a hideg szélben, azt hittem megfagyok. Tesómékhoz mentem, a lakásban, majd az autóban nem volt hideg, de amikor kiszálltunk, akkor megint nagyon fáztam. Találtam ott egy kardigánt és magamra kaptam, onnantól már jobb volt, de lehet hogy addigra már megfáztam. Furán érzem magam, be vagyok öltözve, mert jól esik a meleg, fáj a hátam is, de nincs lázam.

Már lenne lázam, ha megfáztam volna?



2020. okt. 9. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
12,7 óra
2020. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is megfáztam pár napja, de lázam nem volt, csak rázott a hideg, náthás lettem és kicsit köhögtem.
2020. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz baj, de 12.7 óra ez biztos?:) Ennyire pontosan biztos nem lehet tudni, de este éreztem, hogy átfagytam egész nap, jó meleg vízben megfürödtem, és nyakig betakarózva egyből el is aludtam.
2020. okt. 9. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vetted, hogy a 12,7 valszeg egy poén akart lenni. :-)
2020. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De vettem, azért is írtam vigyorjellel. :)
2020. okt. 9. 15:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lettem beteg eddig szerencsére. Lehet hogy megvédett, hogy minden nap veszek be C és D vitamint.
2020. okt. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!