Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdropogásra, fájdalomra...

Térdropogásra, fájdalomra megoldás, gyógymód?

Figyelt kérdés

Mindkettő térdem elegge szokott ropogni, kattogni. Szedek ilyen Scitec Arthroxon Plus porcerősítőt, ami allitolag eleg jo, de nem segitett valami sokat. A jobb terdem meg rosszabb szerintem mert amikor pl csinalok vadli lenyujtast falnal, akkor nagyon szokott kattogni.

Hozzateszem, hogy bicajjal csinalok UK-ban ilyen kiszallitast (mint otthon a Netpincér) es sok hely eleg emelkedős, ami ugye nem valami jo a terdnek ha tekerni kell felfele (ettol ugye be is fajdulhat) . Plusz 4-5 orat szoktam csinalni egyhuzamban, neha kis pihenokkel. Es ettol is azert beszokott fajdnulni mindketto.

Tudtok esetleg valami megoldast vagy barmit a problemamra?



2020. okt. 10. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájós a térdem, de a biciklizés nem ront rajta.

Biztos jó a bicikli mérete és az ülés magassága?

Olyan magasan kell legyen az ülés, hogy a pedál alsó pozíciójában a sarkadat majdnem (de nem teljesen) kinyújtott lábbal tudd tenni a pedálra.

Továbbá, ha így beállítva a lábujjhegyed nem ér le a földre akkor az egész bringa túl nagy

2020. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kollagént egyél vagy olcsóbban sok kocsonyát.
2020. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2:

Hat kb amikor allok bicajjal akkor teljesen leer a talpam a foldre. 182cm vagyok durvan

2020. okt. 10. 13:49
 4/8 A kérdező kommentje:
25/F vagyok amugy
2020. okt. 10. 13:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Johetnenek meg valaszok
2020. okt. 12. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor az ülésben ülsz, leér a talpad a földre? Nyilván így értettem...

Ha a földön állsz, akkor nyilvánvalóan a földön állsz.

2020. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Johetnek meg valaszok
2020. okt. 23. 09:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Érdemes lenne kipróbálnod a glükozaminszulfátot, kondroitinszulfátot és MSM-et tartalmazó Aloe Vera italt a porcok építésére és mellé a hyaluronsavat, gyömbért és kurkumát tartalmazó bogyót az olajozásukra.

Jobbulást!

2020. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!