Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a tenyerem?

Miért ilyen a tenyerem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Mintha össze lenne száradva, annyira feszül rajta a bőr hogy nem tudom kinyújtani.

Már régebb óta ilyen a kezem, de csak pár napig, van hogy több hétig normális aztán egyszer csak ilyen lesz.

Gondoltam már arra hogy folyadék hiány, de nem mert napi 2-3litert iszom és csak vizet. Vagy esetleg az lehet a baja hogy kiszáradt az időjárástól, kifújta a szél, de a kezem teteje(a kézfejem) teljesen jó, mármint nem száraz, pedig érzékeny bőrőm van szóval hogyha ki lenne száradva a kezem emiatt, akkor az ott is látszódna.

Egyszerűen nem tudom hogy mi a bajom, van tippetek?


Még annyi hogy 17/l vagyok szóval még csak a koromra se fogható



2020. okt. 11. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az utóbbi időben használt kézfertőtlenítők tették ilyenné. Hosszútávon általábab tönkreteszi a kezet, az alkohol szárít.
2020. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem attól lehet, mert már a vírus előtt is ilyen volt néha.
2020. okt. 11. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem minden télen ilyen, de a teteje nem csak a tenyeremen. kézkrémet használok isana aloe verast az edig a kedvencem de mar sokat kiprobaltam. amikor jön a jobb idő elmulik. mondjuk az is igaz h sokat mosogatok. lehet egy jó kos kézkrém kellene neked is.
2020. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet ekcéma is. Kézen gyakran másképp jelentkezik, mint a bőr többi területén. Lehet hidegtől, kontaktól. Nekem akkoriban volt hasonló, mikor pálmaolajjal kellett dolgoznom egy étteremben. Páromnak simán a hidegtől jön elő. Sudocream jó rá.
2020. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy bizonyos mozdulatra tökéletes 😉

Attól nem fogkiszáradni nyugi! 😉

2020. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!