Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a maszk használ...

Mit tehetek ha a maszk használata miatt folyamatosan fáj a fejem és bedugul az orrom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kell hordani meg is teszem ahol elő van írva, azonban egyre nehezebben bírom. Az iskolában tanteremben is hordani kell egész nap. Mindig hosszantartó fejfájással és orrdugulással megyek haza. Nehezebben tudok koncentrálni 2-3 óra elteltével. Több felé maszkot is próbáltam. Valakinek bevállt valami amitől elkerülte ezeket a mellékhatásokat?

2020. okt. 11. 17:37
1 2
 11/13 whiteno ***** válasza:
6%

el kell döntened mit akarsz károsítani a testeded vagy kiíratkozni és mit csinálni utána???xD 2. opció könnyű lenne ha nem lenne elrontva a dolog itt a földön

ja és nevárd hogy oxigén megvonás nem lesz káros, akármit az orrod elé teszel gátolni fog ebben


Téveszmében hisznek az emberek,mert a tv ezt adja le :(

2020. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Néha engem már annyira irritál, hogy a munkában is akadályoz, lemaradok (gyárban szalag mellett), hibát csinálok, ami még ingerültté is tesz, ami nem előny a gyártás során.



Amúgy meg ku...ra egészséges lehet, ha beletüsszentek, vagy köhögök egyet majd a műszak hátralévő részében azt a "levegőt" lélegzem, ami a turhámon keresztül jön...



Egyszer vonaton jártam úgy, hogy beketaknyoltam a maszkba. Azt kidobtam, majd elő a tartalékot, ami 3 perc után elszakadt. Több nem volt nálam....



Gondolkodom ezeken a textil maszkokon, de van ahol már nem fogadják el őket.

2020. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12, vehetsz a sebészmaszk alá egy textilmaszkot, és akkor azt szükség szerint tudod cserélgetni.
2020. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!