Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg vannak még covid tagadók?

Tényleg vannak még covid tagadók?

Figyelt kérdés
Tisztán látató, hogy van vírus. Én is elkaptam, szóval tudom, hogy van. Mért léteznek mégis vírustagadók?
2020. okt. 13. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

NEM LÉTEZNEK vírustagadók.


Az embertelen, értelmetlen intézkedések ellen emeljük fel a hangunkat.


Ez a mostani NEM veszélyesebb, mint egy szezonális influenza és jóval kevesebben betegednek meg és halnak is meg benne.

KSH-n utána lehet nézni.

2020. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
43%

Vírus-realistáknak nevezik magukat akikre Te gondolsz. És igen, léteznek. És nem, nem a vírus valódiságát kérdőjelezik meg.


Egyre többen vannak. Én is.

2020. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sem azt mondom, hogy minden világos.. De vírus az van. Most szorítkozzunk csak erre a kérdésre..
2020. okt. 13. 09:31
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Igen, sajnos még mindig vannak, akik tagadják, hogy bármiféle vírus létezne a világon. És még sajnálatosabb, hogy nem kevesen vannak, így sok hiszékeny embert tudnak megvezetni.
2020. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Én sem tagadom hogy van. Viszont nagyon fel van fújva szerintem. Érdekes hogy a majdnem 100 éves krónikus betegek halnak bele a legtöbbször. Félni sem félek tőle, nem aggódom túl annál rosszabb. Persze hordom a maszkot, fertőtlenítek stb. De ennyi. Nem fogok a víruson pörögni hogy úristen mikor kapom el. És jó lenne már ha lecsengene ez az egész hercehurca.😣
2020. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Virus az van, ez okozza a szezonalis influenzat minden évben, a koronavirus család . Ennyi az igazsag kb az egészböl
2020. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
A többi a satan szolgalata
2020. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne pontozzátok le egymást. Ez nevetséges. Aki nem ért egyet, próbáljon meg inkább érvelni!
2020. okt. 13. 10:02
 9/9 whiteno ***** válasza:
vírus tagadókat a médiából loptad?:D ott aki gondolkozik azokat hülyének mutatják be
2020. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!