Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki volt lyukasztva a fülem(fül...

Ki volt lyukasztva a fülem(fülcimpám), de folyton begyulladt, így hagytam benőni. Később újra lyukasztottam, de pont az előző lyukasztásból megmaradt csomón ment át, és így mintha "szorulna". Lehet ebből baj, vagy majd 6 hét után, rendeződik?

Figyelt kérdés

Történt bárkivel hasonló?

Szorul= előre-hátra elég nehezen mozog, forgatni szinte alig tudom, mert csavarodik vele az egész fülcimpám (de amúgy nem igazán fáj). Bár ez egy orvosi fülbevaló, így egy hajszálnyit vastagabb az átlagnál, de akkor is... Lesz valaha "használható" lyuk a fülemen?.. (ezt a lyukasztás 1.napján írom)



2020. okt. 13. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy időben én is leszoktam a fülbevalókról, aztán amikor visszaszoktam, akkor hasonló helyzet volt. Az elején nehezebben ment át, utána már nem volt semmi baj, hamar kitágult a rés újra. Szerintem nem lesz gond neked se ezzel.
2020. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!