Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sinus pilonidalis-ban szenvedő...

Sinus pilonidalis-ban szenvedő "Betegek"! Mik a tapasztalatok? Titeket műtöttek vele? Sikeres volt a műtét?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy kiújúlt-e a betegségetek, illetve milyen kezeléseken, műtéten estetek át. Hogy érzitek magatokat?
2010. aug. 8. 18:24
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Engem 3 honapja mutottek, 5 napot voltam korhazba. Teljesen kimutottek a cisztat, de nagyon kesore gyogyul. Lassan mar 4 honapja, de meg nem gyogyult be a seb, azota is rendszeresen csereljuk rajta a kotest, fertotlenitjuk. A heten elmentem sosvizi furdozesre, nem csipte a so. Nekem az orvosom azt mondta, hogy akar 6 honapig is eltarthat a gyogyulas, de lehet, hogy tobb.

2012. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is műtötték sok hónapon át kötözésre jártam de kiújult sajnos most megint műtenek de most már odafigyelek hogy nagyon jól kitisztuljon sajnos ez kiújulhat újra és újra szal ha teheted ne ülj annyit meg borotváld le ott a szőrt.
2012. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!