Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek szimpla megfázás?

Szerintetek szimpla megfázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már vagy 2-3 napja nem érzek, szagokat ízeket. Viszont eléggé náthás vagyok, és szerintem meg is fázhattam. Nagyon zavaró hogy így egyáltalán nem esik jól a kaja. Szerintetek csak náthás vagyok vagy a COVID jelei?

Csak normális válaszokat szeretnék, ez nem vicc téma.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2020. okt. 15. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szaglás és ízlelés vesztés miatt fennáll a Covid gyanúja. Hívd fel a háziorvosod.
2020. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberek szerint a szag- és ízérzékelés elvesztése erősen arra utal, hogy Covid-fertőzés. A nátha és az étvágytalanság is összefügghet a vírusfertőzéssel.
2020. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Covidnál a legfontosabb tünet a száraz köhögés és láz. Valószínüleg csak nátha, aminél szintúgy jellemző tünet az ízlelés elvesztése.
2020. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sanszos hogy covid, legalább 50% esély megvan rá.
2020. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelővel egyetértek. Nálam se köhögés, se láz. 50/50 mindkettő esélyes.
2020. okt. 15. 17:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti*
2020. okt. 15. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan szinten nem erzel szagokat, hogy egy penetrans illoolaj, hypo, eros szagu barmit egyaltalan, de meg kicsit sem erzel, az nagyon nagy valoszinuseggel Covid. Mas a bedugult orr miatti gyenge szaglas.
2020. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ilyen mentolos kenő olajat szagoltam, azt éreztem és az eléggé erős volt.
2020. okt. 15. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!