Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ajkamon nőtt egy herpesz...

Az ajkamon nőtt egy herpesz de úgy konkrétan. Én mindig kinyomom a herpeszt. Utána picit csúnyább de jobb ezt is kinyomtam. De ebbe vissza megy a cucc mit tehetek?

Figyelt kérdés
Bepanthennel kezelem
2020. okt. 16. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Békén hagyod. Ennek magától kell meggyógyuljon, a nyomkodástól csak jobban széthordod és csúnyább lesz. Eddig kibas.ott nagy szerencséd volt. Hagyd békén.
2020. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne nyomkodd!

Menj be egy patikába és vegyél Zovirax kenőcsöt, és azzal kenegesd.

Vagy Telviran, Acyclovir-t.

2020. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

A bepanthen kb. szenteltvíz!


Vírusellenes kenőcs kell!

2020. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Én, akit ki lehetne űzni a világba az ecet szagával, az ecetet ajánlom.

Már a herpesz legkisebb jelénél lekezelem, és maga a herpesz ki se jön.

2020. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam még olyan emberről, aki a herpeszt kinyomná. Vegyél aciklovir tartalmú kenőcsöt, igazából a viszketés kezdetekor kellene használni, ilyenkor már csak minimálisan tudja segíteni a gyógyulás folyamatát.
2020. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor örülj neki, hogy eddig nem fertőződött el egyik se.

Nem is értem, honnan jött ez neked,hogy a herpeszt ki kell nyomni :'D

A bepanthen sérült bőrfelület kezelésére van, a herpesz nem sérülés, hanem egy vírus okozta hólyag. Ami helytelen kezeléssel az arca, és akár a szemre is továbbterjedhet.


Ahogy az előttem szólok mondták, vegyél erre a célra kifejlesztett krémet. És ne nyomogasd.

2020. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben holnap megyek a patikaba koszonom. :D Csak meg annyi hogy eddig vilag korom ota bepanthent tettem ra. es mindig eltuntette a herpeszt . De akkor megprobalom meg vittem be rengeteg C VITAMINT meg mas fele vitaminokat. Nagyon szepen koszonom.
2020. okt. 16. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
A herpesz magatol is elmulik. A tul sok C vitamint meg hanyagold, 1000 mg felett keves esetben indokolt
2020. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek! Mindenkinek szep estet kivanok!
2020. okt. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!