Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kimutatható ha kb 8 hónapja...

Kimutatható ha kb 8 hónapja elszívtam egy spanglit? Első és utolsó alkalom volt.

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz drogtesztem mivel szerződéses katonának jelentkeztem, és közölték velem,hogy drogteszt is lesz stb.. és egy kicsit parázok,hogy még mindig benne van a szervezetemben.. gondolom vért vesznek ezt nem írták oda,hogy hogyan isntörtenik a dolog valaki esetleg tudna egy pontos választ?? 18F

2020. okt. 17. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

3 napig vérből

14 napig vizeletből

Legalábbis a szokványos vizsgálat során, amit pl a rendőség is használ.

2020. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Esélytelen.
2020. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Hajból ki lehet mutatni én úgy tudom, de nem hiszem hogy bajlódnának ilyesmivel.
2020. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!🙂
2020. okt. 17. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogja kimutatni, de mostantól búcsút inthetsz a fűnek, mert szúrópróbaszerűen tesztelhetnek majd. Viszont most nem kell aggódnod, nem lesz semmi!
2020. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1x alkalom volt,hogy bele mentem a dologba. Akkor nagyon rosszul lettem és mentőt szerettem volna magamra hívatni😄 utána egy jó ideig rosz erzés volt bennem. És akkor megfogadtam ,hogy soha az életben többet.
2020. okt. 25. 14:17
 7/8 anonim válasza:
Engem mindenképpen érdekelne hogy mi lesz az eredmények, kérlek írd meg ha felvettek, aztis ha nem pl pont emiatt:)
2020. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem tesztelnek szuroproba szeruen, sose kb max ha éves AVI-ra mész

(Alkalmassagi vizsgalat)

2022. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!