Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik reggel zuhanyoznak, ők...

Akik reggel zuhanyoznak, ők este is zuhiznak vagy fürdenek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak pocsékolják a vizet este büdüsen lefeküdni .
2020. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen tusolok este is sőt ha napközbe olyan munkát végzek hogy nagyon megizzadok akkor is.
2020. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Este alapos szappanos zuhanyozás v. fürdés (nyilván nem fekszik le az ember az egésznapos izzadságban..) - reggel pedig egy gyors zuhany, hogy az éjszakai izzadságot leöblítsem.
2020. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel hosszú ideje itthonról dolgozom, így általában a kettő között, délután szoktam zuhanyozni. Ha reggel teszem, akkor este nem, számomra felesleges, hisz nem izzadok.
2020. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pl reggel zuhanyzok. Azért, mert anélkül nem ébredek fel.

Este csak mosakszom.

S nem vagyok se büdös, se izzadt, a számítógép előtt ülök egész nap, mégis, mitől lennék?

Ha olyat csinálok, amiben kiizadok (sport pl), akkor azután lezuhanyzom, nem közvetlenül lefekvés előtt.

2020. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!