Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros foltok a hónaljon?

Piros foltok a hónaljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja leborotváltam a hónaljam, másnap reggelre piros foltok jelentek meg rajta (de csak az egyiken). Gondoltam várok kis időt, hátha elmúlik, viszont sajnos minden nap kell dezodorral kennem (gondolom ez nem tesz jót neki), és egyre csúnyábban néz ki, valamint nagyon érzékeny is. Bőrgyógyászatra már bejelentkeztem, de csak 2 hónap múlvára kaptam időpontot, így nemtudom, most mit tehetnék. Esetleg járt már valaki hasonlóan? Tudtok tippet adni, mit tegyek a bőrömmel?


2020. okt. 17. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldhetnél egy képet privátban.
2020. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erről is lehet szó, csak sajnos elég gusztustalanul néz ki, ezért nem akartam csak úgy kirakni (valamint azóta újból szőrös vagyok, de nem merek szőrteleníteni).
2020. okt. 17. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, lattam mar sok gusztustalan dolgot, biztos vagyok benne, hogy nem ez lesz a legrosszabb elmenyem. :)
2020. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem fog és nem is maradhat így két hónapig, fölösleges volt időpontot kérni ilyen távlatra. Kérjél rá a patikában valami bőrnyugtató krémet. De ha nagyon gyulladt, a háziorvost is nyugodtan keresheted, nem kell ehhez bőrgyógyász. A dezodort csak akkor használd, ha nincs benne alkohol.
2020. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki? Ha kerek foltok gomba, pld Canesten segít, ha hámsérülés, akkor Bepanthene, Neogranormon, vagy Sudocrem, ami van otthon.
2020. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!