Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha este 6-kor beveszek egy...

Ha este 6-kor beveszek egy frontint, utana mennyi ido elteltevel ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Sosem szedtem frontint, viszont most olyan helyzetben vagyok (muszaj kipihennem magam munkara, es nagyon koran kell kelnem, viszont elaludni keptelen lennek idoben, sajnos mar tapasztaltam) hogy most az egyszer azon gondolkodtam bedobok egy frontint. (egyszeri alkalom) Szoval tegyuk fel este 6-kor beveszek egyet. Mennyi ido elteltevel ihatok ra alkoholt?

2020. okt. 18. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Másnap reggel már sörözhetsz reggel hatkor.:) Vagy igyál este, de akkor nem kell nyugtató.
2020. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sot, legutobbi ilyen alkalmnak meg a citromfuvet is megprobaltam, egesz nap ittam, es semmit nem tudtam aludni :( hajnal kettokor kelek
2020. okt. 18. 12:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Tehát este 6-kor beveszed a Frontint, utána alszol, majd kettőkor kelsz és mész dolgozni. Hová kellene beilleszteni az alkoholt ebbe az időszakaszba?
2020. okt. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert valahol olyat is olvastam, hogy egy hetig nem lehet
2020. okt. 18. 12:07
 5/12 A kérdező kommentje:
bar az gondolom olyanoknak szolt, akik rendszeresen szedik. ezert erdekelne, hogy egy szemnel hogyan mukodik
2020. okt. 18. 12:12
 6/12 anonim ***** válasza:
hosszú távon egyik se jó, az 1 hét az tuti nem igaz. 0,25 ös frontin után 12 órát javasolt a doki. megterhelő a májra.
2020. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor, ha egy hétig szeded, na akkor nem lehet.

Ez van a betegtájékoztatóban:

"Frontin szedés ideje alatt az alkohol fogyasztása tilos!"

Nem írnak egy hétről.

2020. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1 szemre közvetlen inni ezért nem ajánlatos:


"A nyugtatók, például a Frontin vagy a Xanax alkohollal együtt fogyasztva akár légzésleálláshoz és ezzel halálhoz is vezethetnek."


Kevés az esélye, de szerintem rá 2-3 órára már ihatsz pár sört, csak mérséklet kell.

2020. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ertem, koszonom szepen a sok gyors valaszt 😊 szep vasarnapot Nektek
2020. okt. 18. 12:22
 10/12 A kérdező kommentje:
termeszetesen nem terveztem rainni a frontinra, csak erdekelt hogyan mukodik, hogy megis mennyi ido a szukseges a ket dolog kozott, mert mindenfelet olvastam, bar az egy het nekem is furcsa volt
2020. okt. 18. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!