Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek beteg holnap...

Hogyan lehetek beteg holnap reggelrr??

Figyelt kérdés

holnapra szertnek beteg lenni. hanyasra gondoltam ha tudnatok olyan modszert amivel tudok hanyni azt megkoszonnem


ne mondjatok olyan h birjam ki ezt az egy hetet de nincs kedvem bemenni suliba mert a fel osztaly nincs es a baratnoim is betegek igy egyedul lennek azt meg nem nagyon akarom


2020. okt. 18. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor, se akarj beteg lenni, ez nem így működik.

Ne csinálj magadnak semmit, lehetsz még beteg később, hidd el ezt.

2020. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Es most minek kellett ehhez meg egy kerdes? Anyad megnezi a hanyasod, vagy mi? Ha ennyire logni akarsz, talald fel magad, kamuzz be valamit. Bar nem tudom milyen szulo az, akit ennyire egyszeruen at lehet vagni, de hatha :D
2020. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos abban hogy komolyan kérdezed...

Ha diák/tanuló vagy,az a "dolgod" hogy iskolába járj.

Nem kedv alapú az oktatás.

2020. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs holnap kedvem menni, dolgozni, mert beteg vagyok, be se mehetnék úgy alapból a covid miatt...de be kell mert a múlthéten se lettem haza küldve mert egyedül én tudom azt a munkát elvégezni...

Suliba sose lógtam, de vissza sírom a sok ilyen miatt... Mire volt jó a becsületem..

2020. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy faj es megy a hasad, es takarozz be kicsit jobban, mint szoktal, mikor nyoszorogsz, senki nem fogja ellenorizni... :D
2020. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!