Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Forduljak...

Normális vagyok? Forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés

2 hete vagdosom a karom elég gyakran mert mindenen sírok.

Ha rosszul érzem magam mindig megvagom a karomat és kicsit enyhül ha többet vágok akkor teljesen enyhül.

Ma például random természet órán elkezdtem vagdosni a karomat és nem érdekelt hogy ki látja.

A padtarsam csak meredt szemmel bámulta hogy mit csinálok.

És egyszer csak elkezdett omleni a vér.

A padtarsam szólni akart a tanárnak de tudtam hogyha szólna valaki is a tanárnak ők szólnának a szüleimnek és megint mindenki ránk figyelne.

Ma csináltam a matek házit és az egyik barátnőmtől kértem segítséget és kiderult hogy rosszul csináltam az egészet így újra kellett volna kezdenem, de elkezdtem sírni és nem tudtam abba hagyni butának éreztem magam.

Holnap kapunk oltást és ha az orvos meg látja akkor nekem annyi.

És majdnem az egész osztály tud a kezemrol aki nem az pedig furán néz rám egész nap.

Meg kerdezgetnek hogy mivan velem

Meg azt mondják bunkó vagyok

Mert ők oda jönnek és elkezdenek szekalni aztán kérdezik nyalisan hogy mi a baj?

Most én vagyok a bunkó ha azt mondom hogy semmi közöd hozzá?


2020. okt. 20. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az önbántalmazás egyfajta figyelemfelhívás. Fordulj pszichiáterhez!
2020. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sosem értettem hogy ettől hogy lesz jobb

Beszélj valakivel

2020. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!