Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden borotválás után kipatto...

Minden borotválás után kipattog a hónaljam. Miért?

Figyelt kérdés
Akárhányszor leborotválom a hónaljamat kiperseg, kipattog, és eléggé csúnya lesz. Most mit csináljak? Így nem mehetek utcára, de borotválás nélkül sem. Help. :(
2010. aug. 9. 09:33
 1/7 anonim válasza:

Nekem is ez vot 2 alakalommal amikor az államat borotváltam

De már nem pattog ki

2010. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbáld meg behintőporozni, vagy lehet kapni direkt erre a célra valami szert is. Ha nem más az Oriflamenél van úgy tudom.
2010. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerinted a férfiak miért használnak borotválkozás után arcszeszt?
2010. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem csak az elején ilyen egy idő után meg szokja a bőröd...
2010. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok férfi. -.-
2010. aug. 11. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:

szió!

hát sajnos van akinek a borotválásra érzékeny a bőre, és akár a feje tetejére is állhat,akkor sem fog ez változni. De hátha te nem ilyen vagy! Próbáld meg előtte lefújni az érintett területet fertőtlenítővel,utána leborotválni,és a végén is rátenni valamit. Lehet az arcszesz kicsit kemény,ha nem bírod akkor talán a borotválkozás utáni balzsam segít. De azzal is óvatosan, a párom bőre pl a szesztől szép, a balzsamtól kipattogzik.

Én igazából arra voksolnék,hogy 1-2x menj el gyantáztatni.. az kiritkítja, és azután ha nincs kedved mászkálni kozmetikushoz, leepilálhatod, na attól aztán tényleg nem lesz pöttyös!:)

2010. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ. :)
2010. aug. 27. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!