Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Szinte belepus...

Mitől lehet ez? Szinte belepusztulok!

Figyelt kérdés
Ma hajnal óta bele nyilal a combomba egy erős fájdalom. Olyankor annyira elernyed a fájdalomtól,h nem tudok ráállni se. Szinte az egész lábamban érzem a fájdalmat, de leginkább a térdem fölötti részen.
2010. aug. 9. 10:34
 1/5 anonim válasza:
nekem is volt ilyen problémám 5 hónapig és én fastumgélel kenytem!próbáld meg te is.
2010. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit csináltál? Sportoltál? Vagy rosszul fodultál, léptél, álltál rá tegnap? A térd fölötti rész be van dagadva? Furcsa színe van? Borogattad már? Van túlsúlyod (20- kg)? Korod? Rendszeresen viszel be a szervezetedbe kálciumot?

Bocs, hogy kérdésre kérdéssel felelek, de ezek fontos infok.

2010. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Velem ilyen akkor fordul elő párszor, mikor oldalamon alszom, és az azon az oldalon levő lábamra nehezedek, ill. az órákon át merev-egyenesen tartott lábat véletlenül álmomban hirtelen megmozdítom.Gondold el,ha egy erőteljesen megnyújtott izmot hirtelen mozdítanak el az addigi helyzetéből, akkor az piszkosul tud fájni és akár egy kis szakadás is keletkezhet. Mindenféle krém csak halottnak a csók. Mivel lehet, hogy történhetett egy kis szakadás, vagy már eleve volt benne egy gyulladás, ami most teljesedett ki, mutasd meg orvosnak, ha holnapra nem múlik el.
2010. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok. Nincs bedagadva, semmi látszata nincs. Nem sportoltam mostanában, és tegnap sem csináltam semmi megerőltetőt. Általában hason alszom. Hát a vitaminok..nem nagyon élek egészséges életet.

Lehet, hogy a vitaminhiány okozza ezt?

2010. aug. 9. 11:16
 5/5 anonim válasza:
Magnézium hiány okozhat éjszakai végtagfájdalmakat - görcsöket.
2010. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!