Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Futó nőknek jó alakjuk lesz?

Futó nőknek jó alakjuk lesz?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak nagyon lefogynak? Lesznek olyan formásak mint edzőterembe járó lányok?

2020. okt. 24. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Egyaltalan nem. Az egyik aerob, a masik anaerob edzes.
2020. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1


Szóval csak simán soványak lesznek?

2020. okt. 24. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Lenyegeben igen. Jobb lesz a formajuk, mint azoknak, akik nem edzenek, de nem annyira, mint a testepitessel foglalkozoknak.
2020. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 3


Akkor ugyanaz a helyzet mint férfiak esetében. Egyszerűen nem értettem ,hogy hosszútávfutó, terepfutó férfiak miért olyan szörnyű sovány, beteges kinézetűek.

2020. okt. 24. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Igy van.
2020. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hellmano ***** válasza:
45%
Nemrég volt az UltraBalaton én bicóztam épp és végig őket kellett kerülgetnem, nos rájöttem, hogy a futó csajok nem szépek :D És az alakjuk is inkább átlagos, mint jó. Nem sok igazán jó popsi futott el előttem, amire rámondtam volna, hogy tökéletes... 2 jó csajt láttam a 60km alatt, amíg kerülgettem őket, pedig az indulók száma volt 10ezer körül (jó ebből nem mind nőnemű) :D
2020. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan. Nem tudom, hogy miert kaptam a lepontozast.
2020. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 6


Hát ez egészen döbbenetes. Edzőteremben meg ha látok csajokat azért nagy részük szép formás popsijú és lábú.


Akkor futás mellett is érdemes lehet erősítő kondis edzést csinálni.

2020. okt. 24. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Akiket a teremben formás, kerek popsival látsz: vagy genetikai csodák én még olyat nem láttam, vagy keményen lábaznak és jó a genetikájuk is.

A csak futó csajok, mind kis vézna, csoffadt fenekűek. A futók nem összetévesztendő a sprinterekkel, atlétákkal, mert azok gyönyörű feszesek, izmosak.

2020. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

edzés + étkezés = formás testrészek

A genetika csak egy plusz.

2020. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!