Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kristály az milyen drog?

A kristály az milyen drog?

Figyelt kérdés
próbáltam rákeresni, de sehol sem találtam vmi értelmeset...
2010. aug. 9. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Kőkemény.
2010. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne egészen biztos, de szerintem a metamfetamin kristályos formájára gondolsz.
2010. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%
szeretem:)))
2010. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
én tudom milyen a kristály szerintem az a leg keményebb drog a világon nagyon ki uti az embert!olyan mint a donallgin benne vagy egy kristály és més kalcium golyocskák!a krostáj ami benne van keresu nagyon és olyan ha szét szedet minha rendes kristájt látnál ez a kristály d nem olyan szinu mint a donalgin csak az alakja a szine világosos furcsa szinu!
2010. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Moslék. Hagyd a pi.sába!
2011. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kristály(christal)meth=Amerikában speed(metamfetamin) legkeményebb fajtája. [Biztos források alapján] napokig fenn vagy tőle,a legkönnyebb rákattanni, végül sokan becsavarodnak tőle.


Magyarországon a név kristály név: lehet pentedron vagy másféle vacak dizájner drog.

2013. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frank1997ize válasza:
A kristály olyan ha felszívod felpörögsz.
2013. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!