Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok és néhány...

19 éves vagyok és néhány hajszálér kijött a szemem alatt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben szerintem nem volt olyan hét amikor legalább heti 3x ne ittam volna alkoholt és amikor ittam is akkor is ilyen 4-5 dl vodkával kell számolni.Lehetséges,hogy emiatt?

2020. okt. 26. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt biztos. Az alkohol tágítja az ereket, így szemmel is láthatóvá válnak a kis visszerek az arcodon.
2020. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Másoknak ez évek alatt jön ki ezért sem gondoltam,hogy 1 ev alatt nekem kitudott volna.Ez visszaforditható? Ha nem iszom egy ideig,akkor ezek eltudnak tűnni?
2020. okt. 26. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindennap iszol. Ez elég durva. Ne egy ideig ne igyál, hanem szokjál erről a rendszeres ivásról.
2020. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért iszol?
2020. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csoda hogy más bajod nincs
2020. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek a szervezete egyformán tolerálja az alkoholt, a tiéd úgy látszik hamar válaszolt.

"Ha nem iszom egy ideig"

Ne egy ideig ne igyál, hanem egyáltalán ne. Furán hangozhat számodra, hogy 19 évesen alkoholista vagy, de magával a ténnyel illetve a következményeivel is szembe kell nézned.

2020. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hosszú story.Régen is ittam de kozel se ennyit.Tavaly koltoztem baratnomhoz aki konkretan egy palotaban lakott az anyjaval es mienk volt a felso emelet,ahol azt csinaltunk amit akartunk. Heti 4x ittunk legalabb,majd jott a karanten amikor szakitottunk.Jott a nyar es a sracokkal ezt a jo szokast folytattuk.
2020. okt. 26. 11:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a nehéz,hogy a társaságomnak ez a programja,hogy elmegyünk bulizni vagy csak szimplán inni.De akk megprobálok józanul letolni egy ilyet.Koszi a segitseget :)
2020. okt. 26. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!