Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholos italba áztatott...

Alkoholos italba áztatott gumicukor végbélbe helyezése ártalmas?

Figyelt kérdés

Legendákat hallottam már arról, hogy többen próbálkoztak már több módszerrel, mivel a végbélen keresztül gyorsabban és jobban felszívódik az alkohol. (dianás cukor, vodkába áztatott gumimaci...)

Engem, mint gyakorlati embert kísérlet szintjén érdekel a dolog. Ha egyszer kipróbálom, lehetnek súlyosabb hatásai? A végbél hámját károsíthatja?

Esetleg ha valaki tud tanácsot, azt is elfogadok. Ha sokáig áztatom, az már káros? Mibe érdemes áztatni? A vodka esetleg túl erős, vagy pont jó?

Fissurás embereknek árt?



2020. okt. 26. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Fissurás emberekre nem tudom milyen hatással van, de egy átlagos embernél az alkohol miatt nem lesz semmi probléma. De a gumicukor miatt sem szerintem. Régi módszer a beöntéses alkoholizálás.
2020. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholra nézve is nagyon hígnak kell lennie, különben károsítja a nyálkahártyát.
2020. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Sőt tudod mit? Próbáld meg egy egész 7 decis vodkás üveggel, az a biztis. Tuti jó lesz 👌
2020. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem neked semmi sem ártalmas végbélbe már, szóval nyugodtan csinálj ilyen egészséges dolgokat, neked már úgysem árt.
2020. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha vodkás beöntést csinálsz.
2020. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék csúnyán lerészegedni, így inkább a beöntést és az üveges felhelyezést meghagyom annak, aki érdekelt a témában.

4. válaszoló nem tudom mik alapján következtetett, de az a végbél, ami alapján levonta a következtetést lehet, hogy egy másik férfi ismerőséé vagy az anyukájáé.

2020. okt. 26. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkánb örülj ha normálisan, fájdalmak nelkul tudsz szarni.
2020. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!