Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik drognak a beceneve a...

Melyik drognak a beceneve a fehér maserati és a kék Mitsubishi?

Figyelt kérdés
Tudom h mdma az "alapja" de pl milyen stimulánst raknak hozzá? Vagy nem tudom. Ha tudtok írjátok még ilyen szleng neveket.

2020. okt. 26. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
2020. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdésemre választ nem kaptam ebből de azért köszönöm.
2020. okt. 26. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
extázi tabletta
2020. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

extasy tabletta. Mind2 foss a fehér maserati 250mg MDMA-t tartalmaz. Valóban MDMA, de mégis egy féltől mindenki PTSD-t kapott és konkrétan úgy túlkapták egy féltől, hogy szakadt róluk a víz felforrósodtak, szétpörögtek a szemük úgy remegett, hogy majd kiszakadt a helyéről. Én is próbáltam, de harmadoltam, a második harmad után már én is rendesen ezt éreztem és az első 1/3 is kemény volt. Szerintem abba simán benne van 400+ mg mdma egy kis flakkával vegyítve. Konkrétan azért kapott mindenki PTSD-t tőle. Mert a hatása olyan volt, hogy konkrétan úgy be voltál állva, hogy elfáradtál. De mégis csak lesem bírtál űlni annyira hajtott e közben így mellékesen. Konkrétan zombi vagy tőle + halucinálcinálsz. De a többi maserati is fel van ütve általában. De a 250mg fehér elvileg a legrosszabb. De a mitsuk is rosszak. Van olyan kék vagy más színű mitsu ami gyakorlatilag olyan jó mdma érzést dob mint a redbull , 6ix9ine, versace, donald trump, punisher, my brand, philipp plein, tesla, superman stb ezek a legjobb md tartalmú ekik.


Viszont mitsuból sok olyan van amit pma-val. Ütnek. De már elvileg hernyósat, fentanilosat meg lsdset is találtak. Ebből talán a pirosak általában a legaljai.


Tehát szerintem ne fogyassza őket senki. Max ha nincs más akkor 2x negyed mehet egy este. De ne számítson tőlük senki túl jó hatásra. Piros mitsuból szerintem inkább még negyedet SE. Mert abból találtak elvileg hernyósat.


De sajnos manapság már rengeteg eki olyan, hogy 30-60 percig visz utána gyengűl. És hiába akarsz redoseolni valszeg nem fogja megint úgy beadni. Az extasy az 2006 előtt volt az igazi!

2020. okt. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kék mitsu amit én próbáltam jó volt nagyon nagyon. De az kb olyan 160mg mdma lehet csak. A fehér maseratit nem próbáltam. Nem régiben a kék lett kipróbálva. Az olyan 220-230 mg lehet. Az nem rossz mert pőrget meg kicsit csavar 2-3 óráig. De az sem az igazi mdma. Tekashi69 az igazi MDMA bogyó. A többi az általában fel van ütve!
2020. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!