Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan csontkovácsot keresek,...

B_538 kérdése:

Olyan csontkovácsot keresek, aki ért kiropraktikához, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Olyan szakembert keresek, aki lehetőleg nem méregdrágán dolgozik, bár lehet ez reménytelen kérés. A problémám igaziból az, hogy a legtöbb helyen már a konzultáció is több tízezres tétel, amit utána 4-6 hetes kezelés sorozat követ, engem egy egyszeri ilyen alkalom/kezelés érdekelne. Tudtok esetleg ilyet?

2020. okt. 27. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb csalódásom egy kiropraktőrrel volt, aki elnöke a társaságnak. Ha még az....soha többet, senkihez. Manuálterapeutához járok ha baj van.
2020. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez így nem túl konkrét, kicsit kifejthetnéd bővebben.
2020. okt. 27. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Akkor röviden...megérkeztem, felfeküdtem, tekerés ide, tekerés oda, mehetek a pénztárhoz. 5 perc 6 ezer. Én marha akkor még bíztam, 5-ször visszamentem. A bajom nem oldódott meg. Jobb helyen kezdődik egy masszázzsal, és utána jön a többi.
2020. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Áltudomány - pénzkidobás.
2020. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!