Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nálunk azt mondták, hogy...

Nálunk azt mondták, hogy öltözködjünk melegen?

Figyelt kérdés

A gimibe azt mondták, hogy hogy ha nem akarunk nátha miatt hiányozni a mostani időszakban akkor, legyünk kedvesek jobban felöltözni, mert akkor kevésbé fázunk meg.

Ok jó, de attól, hogy nem a tornacipőmben izzadok, hanem egy téli bokacsizmában, attól még a nátha ellen mitől lennék védettebb?



2020. okt. 27. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod mit, menj inkabb akkor bikiniben, de szigoruan csak 10 fok alatt, mutasd meg a tanaroknak ki az okosabb. ;)
2020. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyanokra céloztak pl., mikor sok fiatal úgy járkál, hogy a köldöke is ki van a haspólóban, és a kabátot se húzza magán össze, mert akkor a szettje nem látszik...
2020. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is szeretem ha a szettem, a zoknim is látszik :)
2020. okt. 27. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Az idojarasnak megfeleloen, erre hallgass. Ha husz fok van nappal, csak arra figyelj, hogy hamar lehul. Erre ugyelj, a tobbit felejtsd el.
2020. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!