Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6-7 hónappal anyajegy leszedés...

6-7 hónappal anyajegy leszedés után van értelme elkezdeni kenegetni a heget?

Figyelt kérdés
Mivel az orvos nem mondta, úgy gondoltam hagyom magától gyógyulni a sebet. Mostanában elkezdett fájni és nem gyógyult valami szépen. Van értelme ennyi idő elteltével kezelni valami erre való krémmel?

2020. okt. 27. 18:04
 1/2 anonim válasza:
Véleményem szerint, mivel az orvos nem mondta, hogy kenned kéne, nem kell. Ez nem olyasmi, amit egy orvos elfelejtene. Már fél év telt el, addigra be kellett volna gyógyulnia, szerintem ha fáj, fordulj orvoshoz. Jobb egy felesleges telefonhívást lebonyolítani, mint későn rájönni, ha netán baj van. De ez csak az én véleményem, nem vagyok orvos.
2020. nov. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fél év után nem hiszem, hogy lenne értelme, én az elejétől kezdve kenegettem őket Curiosaval és nagyon szépen begyógyultak. A fájdalom pedig nem hiszem, hogy normális dolog ilyenkor, fordulj orvoshoz. Csináltak szövettani vizsgálatot az eltávolítás után?
2020. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!