Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A konnvektor kivezető cső-nél...

A konnvektor kivezető cső-nél érezni egyfajta egyhe gázszagot , panelba lakom , ez mennyire gond hogy van egyfajta gáz szag?!

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, hívj egy szerelőt.
2020. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A biztonság kedvéért szólnék a szerelőnek, hogy jöjjön és nézze meg, vagy műszerrel mérje be, még mielőtt nagyobb baj történne.
2020. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy gáz szag?

De mindenképp hívj szerelőt, ha gáz szag akkor azért, ha nem az akkor viszont az égéstermék nem tud távozni.

2020. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenkepp telefonon elmondanam, mi az abra.

Persze tudjuk, a gazszag a szagtalan gazhoz kevert jajmianeve, na, amiatt van. Hogy eszrevegyuk. Ugy mar jartam, hogy eros "gazszagot" ereztem en is, de kiderult, ahonnan ez jott, ott az nem maga a mergezo gaz volt, csak ez a szag, es oka volt. Szoval no vagyok, nem tudtam normalisan leirni, de esetemben a szag veszelytelen volt, nem a gaz szivargott.

Viszont jobb felni, mint megijedni. Viszont elhinnem, ha telefonban azt mondanak, hogy ez az ize meg bize miatti egestermek miatt van csak.

2020. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!