Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan kiakadva,...

Miért vannak sokan kiakadva, a zokniban alvástól?

Figyelt kérdés
Mindig elmondják, hogy a jó alváshoz a lábat melegen kell tartani, sok fehérneműcég gyárt kifejezetten alváshoz zoknikat.
2020. nov. 3. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a ki hogy szeret aludni kategória. Én pl csak meztelen alszok.
2020. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szorítja el a láb vér áramlását alvás közben, akkor semmi gond.
2020. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hellmano ***** válasza:
Erre van direkt a gumi nélküli zokni vagy a laza szárú zokni. Én is abban alszok télen. Meg már ősztől is amúgy :D
2020. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem télen jéghideg a lábam, el sem tudok aludni zokni nélkül, annyira fázom. (nő vagyok) Az alváshoz készült zoknikban amúgy alig van gumi, nem szorítja el a lábat.
2020. nov. 3. 09:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is zokniban alszom, kivéve ha 30fok van. És a kezem most is jéghideg.
2020. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en utalok zokniban aludni, de elvileg tenyleg jobb, ha nem fazik ejszaka a labad, sokkal nyugodtabb az alvasod
2020. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Szerintem szokás kérdése. Én egész életemben zokniban aludtam, kiskoromban is mindig adtak rám, megszoktam. Nem tudok elaludni nélküle, még nyáron is veszek fel vékonyat. Külön alvós zoknijaim vannak, ilyen bambusz, nem szorítós.
2020. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta hideg van én is egy vékony pamut zokniban alszol, hideg volt a lábam és fáztam amikor nem volt rajtam, nem bírtam elaludni.
2020. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!