Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy hamis eredmén...

Lehetséges, hogy hamis eredményt hoz a teszt?

Figyelt kérdés

Pár napja teszteltek covidra, nincs még eredmény. Biztos, hogy korona, minden stimmel, plusz a családban vannak pozitívak. Viszont a teszt előtt 3 órával nem

lehet enni, inni, mondták, hogy 2-kor jönnek. Kiszámoltam, hogy 11-ig ihatok akkor. Helyette már délben jöttek, így csak egy órán keresztül nem ettem/ittam. Azt mondták az orrból vett mintát ez nem befolyásolja.

Esélyes lehet, hogy emiatt álnegatív lesz a teszt?


2020. nov. 3. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, de gondolom, nem véletlenül csinálják a tesztet nálad, tehát közeli kontakt lett koronás, így akár negatív, akár pozitív vagy, karanténba kell vonulnod.
2020. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem élünk egy háztartásban. Nekem azért csináltak, mert beteg lettem.
2020. nov. 3. 11:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem kell karantén, ha negatív lesz a tesztem.
2020. nov. 3. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaa, értem... hát igen, sajnos megvan arra az esély, hogy így negatív lesz a teszted. Bár ha a betegséged tényleg a covid okozza, tehát rendesen át is vagy fertőződve, akkor szerintem ivás után 1 órával is ki kell mutatnia a tesztnek az eredményt.


Milyen tüneteid vannak egyébként?

2020. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az orrból vett mintát azt mondták nem befolyásolja az evést/ivást.


Nem érzek szagokat, ízeket is alig, hőemelkedés, ízületi fájdalom, fejfájás, száraz köhögés. Biztos nem megfázás, mert se náthás nem vagyok, se a torkom nem fáj.

2020. nov. 3. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, az orrból vett mintát nem fogja befolyásolni.


Eléggé gyanús eset vagy tényleg, remélem, ennyivel megúszod a vírust, jobbulást!

2020. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, már jobban vagyok!
2020. nov. 3. 11:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Írja ha megjön az eredmény Nekem ugyanezek a tünetek de nem csináltak tesztet
2020. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8-as, mi az, hogy nem csináltak tesztet? Szóltál a háziorvosodnak?

Engem már azért is karanténra köteleztek, mert hőemelkedésem van, amit egyértelműen az okozott, hogy begyulladt az állkapcsom, ami minden, csak nem covid gyanús. Remélem a teszt kocsi hamarabb kiérkezik, minthogy lejárjon a karantén. De a munkahelyem sem enged vissza, amíg nincs teszt, vagy le nem jár a karantén. Másokat meg egyértelmű tünetekkel nem tesztelnek, nem tesznek karanténba? Totál káosz...

Amúgy 8-as, addig hivogasd a háziorvost, amíg nem rendel el tesztet.

2020. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 es! Hívogathatom én az orvost akkor sem csinál tesztet, szerinte nem elég a tünet nem nagyon van más csak nem érzek ízeket és szagokat Nálunk a gyermekem iskolájában sokan voltak hasonló (enyhe)betegek az elmúlt hónapban és egynek sem csináltak még tesztet. Le...ják magasról .
2020. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!