Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Amikor lefekszem aludni, akkor amire odáérnék, hogy elaludtam, tehát amikor már félálomban vagyok, akkor rámjön egy ilyen pánik szerű érzés, és hirtelen felébredek, de ez a pánik csak addig tart, amíg kizökkenek az álomból, utána nyugodt vagyok. Ez mitől lehet? Milyen okai vannak ennek? Szerintem nem mentális dolog lehet, de ki tudja.

2020. nov. 5. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen sokáig, de nem foglalkoztam vele, nekem el is múlt, pszichésen alakult ki.

Szerintem semmi komoly :) Ha már régóta érzed, akkor meg irány az orvos ;) De szerintem nem lesz baj.

2020. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát már régóta van (évek óta) és kaptam is rá nyugtatót is, voltam orvosnál, de nem mindig segít. Neked mitől múlt el?
2020. nov. 18. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam/vagyok szakembernél, nagyon jókat beszélgetünk, életmódváltásba is vagyok, ezmellett a családom és a szerelmem is támogat lelkileg :)


Ez az én esetem, remélem neked is mihamarabb elmúlik, jobbulást!!

2020. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem én is.
2020. nov. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!