Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Regain oldatról mi a véleménye...

Regain oldatról mi a véleményetek hajhullás ellen?

Figyelt kérdés

Férfias típusú hajhullásom van. A bőrgyógyszász azt mondta, ha ettől több hajam nem is biztos, hogy lesz, konzerválni tudja a megmaradt hajam. Viszont én már sok-sok ezer forintot elköltöttem ilyen csodaszerekre, erre már nem dobnék ki pénzt a semmiért.

26/F



2020. nov. 5. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 26 vagyok én is mikrofonba kopaszodom, mégse gondoltam soha arra hogy különösebb baj lenne.
2020. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy neked sikerült elfogadnod! Egyelőre én még küzdenék ellene.
2020. nov. 6. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha elfogadod, és inkább leborotválod az egészet.
2020. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy is ezt ajánlották,hogy még nem biztos,hogy férfias van,mert fent áll vagy 2-3 lehetséges okozó.

Te miből tudod biztosra,hogy férfias? Érdekelne,hogy honnan lehet ezt tutira megállapítani


Az biztos,hogy ez erős cucc,külföldi oldalakon is csak jó tapasztalatokat írnak róla

2020. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!