Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki segítséget kér az...

Ha valaki segítséget kér az orvosától drogproblémák miatt, azt jelentik a hatóságoknál?

Figyelt kérdés
Pld. valaki úgy érzi, hogy már túl sokat füvezik és nem tudja csak úgy abbahagyni, mert a hiánya kihat a mindennapjaira (rosszkedv, álmatlanság, stb..), szóval úgy dönt, hogy segítséget kér a kezelőorvosától. Ezt a kezelőorvos jelenti a hatóságoknál, révén, hogy illegális szerhasználatról van szó, vagy erre is érvényes az orvosi titoktartás?
2020. nov. 6. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A fūtõl miért lennél álmatlan vagy rosszkedvū?Nálam ezek a tünetek hiánynál szoktak jelentkezni, vagy ha xar az áru.
2020. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pont ezt írtam a kérdésben :D "a hiánya kihat a mindennapjaira (rosszkedv, álmatlanság, stb..)"
2020. nov. 6. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Jóvanmár
2020. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem jelenti.
2020. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel leteznek elvonok, es akik a programban reszt vesznek, azok se kerulnek bortonbe, szerintem nem lesz gond belole. Kitol kernel segitseget, ha nem egy orvostol?


Es elso, igen, a futol lehetnek ilyen tunetek, es ra is lehet szokni, bar tudom, hogy itt gyakorin senki nem fuggo, csak epp minden egyes nap fuveznek es egy napot se birnak ki nelkule :)

2020. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 köszi a korrekt választ, és örülök, hogy valaki felfogja, hogy sajnos a fűre is rá lehet szokni. Tudom, hogy vannak elvonók, de én csak olyan embert ismerek aki nagyon kemény szerhasználó volt és amiatt vonult be, ő hónapokig ott is volt, én ezt egyrészt nem tehetem meg, mert elveszíteném a munkám, tönkremenne a házam, mindenem, másrészt nem hiszem, hogy szükségem van rá, elég lenne egy kis tanácsadás, vagy terápia heti néhány alkalommal, harmadrészt van bennem egy kis para, mert sajnos nem igazán voltak eddig jó tapasztalataim a rendszerrel, néhány éve volt egy esetem az igazságszolgáltatással, egyszer egy kutatás során találtak nálam fél grammnál is kevesebb füvet, de úgy meghurcoltak, mintha kilós csomagokat találtak volna, annak ellenére is, hogy együttműködtem mindenben és önként átadtam a füvet amint felmutatták a parancsot, sajnos emiatt megingott a bizalmam a rendszerben és szeretnék megbizonyosodni arról, hogy nyugodtan kérhetek segítséget.
2020. nov. 6. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak jelenteni senkinek! Bár lehet jobban jársz ha egyből keresel egy drogambulanciát. A kezelőorvos is oda, vagy az addiktológiára küldene. (Ha meg tényleg nagyon parás vagy - akkor az előző 3 napban ne szívj.)
2020. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!