Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha találkoztam igazoltan...

Ha találkoztam igazoltan pozitív koronavírusos egyénnel, mikor érdemes elmennem tesztelni?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt találkoztunk utoljára. Ha holnap elmegyek PCR tesztre, akkor az ennyi idővel utána kimutatja, ha pozitív vagyok?


A kontaktom mára kezdte el rosszul érezni magát, két napja még csak enyhén kerülgette a betegség, tegnap elment tesztre, mára kiderült, hogy pozitív. Nem köhögött, nem tüsszentett, csak folyt az orra. Amikor találkoztunk mindkettőnkön maszk volt, viszont zárt térben voltunk kb. 1 órát.



2020. nov. 6. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tüneted van
2020. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még várnék 2-3 napot, de addig fokozottan figyelnék a maszkviselésre, kézfertőtlenítésre. Szóval fertőzőnek tekinteném magam addig.
2020. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hétfőre kaptam időpontot.
2020. nov. 6. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
5-10 nap alatt kijön, de csak tünettel ad az orvos "ingyen" tesztet
2020. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem érdekel az ingyen teszt. Inkább kifizetem, csak legyen meg gyorsan. Semmi tünetem nincs, valszeg negatív vagyok.
2020. nov. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!